KONST / Litografier / Färglitografi 10515092
nr 1051 5092
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Elis Ryberg (1919-1985), Mosebacke Torg, 71/200, signerad, 44x54
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 18:57:14
14/8 18:33:02
700 kr
19/8 05:08:08
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg